Zostań żeglarzem z Pomerania Fleet

Kwiecień 2018r

Drodzy Przyjaciółki i Przyjaciele w Rotary, IYFoR-ianie,

Dwa kluby partnerskie RC Berlin Brücke der Einheit i RC Warszawa Sobieski oraz IYFR Pomerania Fleet przygotowują wspólny projekt „Obóz żeglarski - Mielno 2018”. W 12 dniowym obozie żeglarskim, w lipcu 2018 roku uczestniczyć będzie 10 młodych ludzi z Polski i 10 z Niemiec. Nasze kluby RC Berlin Brücke der Einheit i Warszawa Sobieski zarezerwowały dla tego projektu po 2.000,00 € każdy. Wybieramy pięciu młodych ludzi w Niemczech i pięciu w Polsce, którzy otrzymają po 400 € wsparcia każdy. IYFR Pomerania Fleet i ISSA są zaangażowane organizacyjnie i merytorycznie.

Aby nadać większy wymiar projektowi, chcemy go rozszerzyć o dodatkowych pięciu młodych ludzi rekomendowanych przez inne kluby Rotary w dystrykcie 1940 Niemcy i pięciu z dystryktu 2231 Polska. Zapraszamy inne kluby w naszych dystryktach i informując o projekcie namawiamy do współpracy oraz prosimy o wsparcie i zgłoszenia wybranej przez klub osoby. Więcej informacji w załącznikach.

Jesteśmy przekonani, że spotkanie młodzieży z naszych dwóch sąsiednich krajów przyczyni się do wzajemnego zrozumienia i zbudowania przyjaźni podczas wspólnego żeglowania i działań rekreacyjnych. Rotary i Rotaract obu dystryktów zadba o serdeczną rotariańską atmosferę.

Z rotarianskim i IYFoR-ianskim pozdrowieniem
w imieniu organizatorów
Jarek Wistuba


Formularz zgłoszenie PL - Mielno 2018

Zaproszenie i info - Mielno 2018